SLUŽBY

Spoločnosť MYXAM je reklamná agentúra so zameraním na grafiku, kreativitu, dizajn, tlač a reklamné predmety. Na trhu je známa od roku 2004 ako MSPROMOTION. V súčasnosti sídli v Bratislave a zamestnáva 5 stálych zamestnancov. Stabilné jadro týmu dopĺňa 8 osvedčených externých špecialistov.

V našej firme zvládneme aj najnáročnejšie úlohy. Pomáhame vytvárať imidž a rásť novým spoločnostiam návrhom komplexnej korporátnej identity a kampaní na podporu predaja. Spolupracujeme so zastúpeniami renomovaných zahraničných spoločností pri realizácii ich marketingových zámerov na slovenskom trhu.

 

Rovnako vážne ako veľké projekty, berieme aj menej komplexné zadania. Radi navrhujeme logá pre nové spoločnosti, produkty alebo služby. Tvoríme dizajn na mieru vyrábaných reklamných predmetov. Fotíme reklamnú fotografiu alebo robíme DTP pre redakcie časopisov.

GRAFICKÉ ŠTÚDIO

Hlavným potenciálom nášho grafického a dizajnérskeho teamu je kreativita a svieže myšlienky. Vďaka výkonnému technickému zázemiu nášho grafického štúdia, nie je problém rýchlo, kvalitne a bezchybne spracovať tlačoviny veľkého rozsahu (produktové katalógy, firemné dizajn manuály...), ale aj menšie zakázky (letáčiky, vizitky...) 

TLAČIARENSKÉ SLUŽBY

V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť kompletnú produkciu tlačovín vrátane distribúcie. Našim argumentom je nízka cena a vysoká kvalita o ktorej Vás radi presvedčíme na základe veľkého množstva doteraz realizovaných zákazok.

 

Pri nízkonákladových tlačených materiáloch sa používa technológia digitálneho  offsetu, pri vyššich nákladoch klasická offsetová alebo rotačná tlač. Vzhľadom na veľké objemy tlačovín, ktoré realizujeme a dlhoročnú zmluvnú spoluprácu s niekoľkými slovenskými tlačiarňami dokážeme vždy poskytnúť najnižšiu cenu, ale aj nadštandardnú kvalitu.

REKLAMNÉ PREDMETY

Ponuka reklamných a darčekových predmetov je nadnesene povedané "nekonečná". V súčasnej dobe je však tendencia byť odlišný a originálny. 100% originálne sú reklamné predmety, ktoré pre Vás vyrobíme na mieru presne podľa Vašich predstáv. 

 

Základnú ponuku reklamných predmetov reprezentujú nižšie uvedené katalógy. V katalógoch sú zastúpené prezenty od najnižších cenových hladín, určené na masové kampane až po luxusné VIP predmety určené pre Vašich top klientov.

GIFTS

V tomto katalógu nájdete kompletný sortiment reklamných predmetov spolu s oblečením značky APPEAL.
 

ITD

Katalóg obsahuje len darčekové predmety na voľný čas, cestovanie, drobnú elektroniku, domácnosť, perá a ceruzky a predmety pre kanceláriu.
 

ARCO

Katalóg ARCO obsahuje luxusné reklamné predmety s exkluzívnym a zároveňmfunkčným dizajnom. Spolupracuje s najlepšími euroópskymi dizajnérmi. Niekoľko z produktov ARCO katalógu dostalo prestížnu cenu Reddot Design award!

 

IMPRESSION

Katalóg IMPRESSION obsahuje 208 strán darčekových predmetov určených nielen pre kancelárie, domácnosť, cestovanie a voľný čas, ale aj pestrú ponuku spoločenských hier, hlavolamov, plastových, plyšových a drevených hračiek.
 

PROMOTION & DESIGN

Katalóg obsahuje 194 strán darčekových predmetov  vhodných dokancelárie, domácnosti, pre voľný čas a cestovanie. Obsahuje perá a ceruzky rôznych tvarov a farieb, dáždniky, cestovné tašky, stolové a nástenné hodiny, rôzne sady náradia vhodné do záhrady alebo pre domácich majstrov.
 

REKLAMNÝ TEXTIL

Katalóg zameraný výlučne na textil. Nájdete tu textil na voľný čas, firemné oblečenie, pracovné oblečenie a reklamný textil mnohých značiek.

 

THE CATALOGUE

V tomto 500 stranovom katalógu nájdete širokú škálu darčekových predmetov značiek Marksman, Trendline, Balmain, Centrix a mnohých iných. Okrem darčekových predmetov je 63 strán venovaných textilu,kde nájdete oblečenie značiek Slazenger, US Basic, Best in Town a McForsum.

DIRECT MAILING

Navrhneme komu, čo a kedy zaslať.
Poskytneme kontaktné adresy cieľovej skupiny a navrhneme stratégiu aj kreatívu jej oslovenia.

Databázy.

Stratégia a kreatíva DM kampaní.

Telemarketing.

Vernostné kluby a programy.

Organizácia spotrebiteľských súťaží.

Transpromo.

Online a mobilný marketing.

PREZENTAČNÉ SYSTÉMY

Inteligentné riešenie výstavníckeho systému šité na mieru pre každého. 

 

Plánujete stavbu vlastného výstavníckeho stánku? Pravdepodobne hľadáte systém, ktorý má nízku celkovú váhu, je prenosný a ľahko zostaviteľný. Kdekoľvek vystavujete a akýkoľvek priestor máte k dispozícii, ISOframe má pre Vás riešenie. 

 

Ponúkame širokú paletu flexibilných a rýchlo zostaviteľných systémov, ktoré sú mnohostranné a nákladovo efektívne. Naše systémy môžu byť dodatočne rekonfigurované a použité znovu a znovu. 

 

Všetky ISOframe produkty sú veľmi rýchlo zostaviteľné, s obrovskou paletou príslušenstva, ktoré umožňuje perfektne splniť Vaše požiadavky.

KALENDÁRE A DIÁRE

Please reload

 
 
 
 
 
 

nástenné kalendáre

stolové kalendáre

diáre a zápisníky

novoročenky a iné drobnosti